פורום מנהלי כספים ראשיים CFO
אננס

חברי ועדת ההיגוי של הפורום

fאבירם להב CFO אדמה, אופיר יעקוביאן, אייל יוניאן CFO התעשייה האווירית, אלון גרנות CFO פרוטרום,  גיל קוטלר CFO אידיבי פיתוח ודסק"ש, דגנית פלטי CFO אל על,טל פיין CFO צ'ק פוינט, טל רז CFO שיכון ובינוי, טלי הובר CFO שופרסל, יובל ייני CFO קרן קיימת לישראל, יוסי טנא איתמר מדיקל יעקב חן CFO דלתא גליל, לורי הנובר-טובי CFO נטפים, ליאור הלמן CFO נייר חדרה, מייק לאור CFO נס טכנולוגיות, מנשה שגיב CFO כלל תעשיות, משה לאריCFO מזרחי טפחות, נעמה זלדיס CFO Tahal Group, עדיאל מזרחי CFO סוגת, עומר זיו CFO בנק לאומי לישראל, עופר בסן , שחר פלורנץ CFO קבוצת שטראוס. דן זיסקינד, חבר הוועדה מייסוד הפורום.

שותפים בכירים
שותפים

נקודות למחשבה

 • נגה קינן, יו"ר פורום CFO

  "ה-CFO מספק את הדלק הסילוני, המימון, הדרוש לנסיעה כמו גם לזינוקים וקפיצות הדרך כמו רכישות או פרוייקטים מיוחדים"

 • אייל יוניאן CFO תע"א

  "CFO חייב ראיה רב מימדית. עליו להכיר את המערכות הפיננסיות, התהליכים והבקרות ובנוסף הוא חייב לתת לארגון ולמנכ"ל ערך נוסף כיועץ אסטרטגי".

 • קובי אלטמן CFO כיל

  "ה-CFO צריך לשמש כפסיכולוג ארגוני ולעתים גם כמנכ"ל. כשהשמיים כחולים תפקידו לחפש עננים באופק וכשמעונן ויורד גשם תפקידו להראות גם שמים כחולים. ל-CFO טוב יש תפקיד קריטי בתהליך יציאה ממשברים"

 • רונן פייר CFO סולראדג'

  "תהיה מנהל ולא רק מנהל כספים. תבין את הארגון, היה מעורב בתהליכים העסקיים, תלמד את הטכנולוגיה והמוצרים, קח אחריות על נושאים לא פיננסיים ומלבד תרומתך לחברה, גם הפעילות בכספים תהיה טובה יותר"

 • גיא אלדר XT Group CFO

  "כדי להצליח בתפקיד תובעני כל כך חייבים צוות חזק של מנהלים מקצועיים ומקצוענים. כל אחד מהכפופים אלי טוב ממני בתחום אחריותו"

 • קרן אצלאן CFO רכבת ישראל

  "ה-CFO צריך קודם כל להבין את הסביבה העסקית ולהכיר מלמטה את כל פעילויות החברה. מתוך הבנת התהליכים בחברה ה-CFO ידע להוביל את החברה, לתרום להתוויית אסטרטגיה ולביצועים טובים יותר. ניהול נכון של צוות העובדים הכפוף אליך הוא מתכון מובטח להצלחת ה-CFO"

חוברת ערב גאלה 2019

פרטי התקשרות

פנחס רוזן, 72 תל אביב 6951294

טלפון: 03-5104555

פקס: 03-5170918

mr@cfo-forum.org

עבור לתוכן העמוד