פורום מנהלי כספים ראשיים CFO
אננס

כניסה לחברים רשומים

  שכחתי סיסמא
קשרי ממשל
להרשמה לכנס אילת

פרטי התקשרות

בר כוכבא 23, בני ברק, 5126002

טלפון: 03-5104555

פקס: 03-5170918

mr@cfo-forum.org

 

 

 

קבוצת למידה משותפת לדרגים הבכירים בחברות  מובילת  - לקורסים

על מפגש הפורום בנושא: מצוינות באקסל

כל CFO יעיד כי האקסל הוא כלי מצוין לניהול ידע ומידע. אך מפגש הבוקר בנושא באירוח מיקרוסופט הוכיח כי האקסל יכול לשפר את מיומנויות הניהול של מנהלים בכירים.
18/02/2008


רו"ח איתי חזן, מנהל המחלקה הכלכלית של מיקרוסופט ישראל, הציג את יתרונותיו של הדשבורד הניהולי, אותו ניתן לבנות באמצעות האקסל. הדשבורד הניהולי הינו טכנולוגיה מצוינת לארגון המידע בארגונים גדולים. הוא מאפשר התמודדותעםעתירותמידעבארגון, יצירתאמתאחתבארגון ומיקודניהולי.

הדשבורד ניתן לבנייה בקלות על ידי האקסל. מלבד נגישתו הגבוהה, הוא מספק ממשקידידותיומוכר, עלות נמוכהלארגון, הוא קללשינויים ומתאים גם לשימוש ברמה אגפית/מחלקתית.

(עוד על דשבורד ניהולי באקסל במצגת שלהלן)

זיו מנדל, מנכ"ל ג'ון ברייס, הרצה באירוע על הדיאלוג היומיומי של ה-CFOsעם אנשי ה-IT.

בעולם של היום קיימת הדרישה למקסם את הרווחים והארגון צריך להיות מסוגל לשנות ולהשתנות כל הזמן. על פי מנדל, יש לשנות את סדרי העדיפויות בחברה בנוגע ל-IT. ה-CFOs צריכים לדרוש מאנשי ה-IT לדבר בשפה עסקית ולא טכנולוגית. כך, יוכל ה-CFO את התועלת האמיתית של הטכנולוגיה לארגון, ולשקול אותה במונחים של הוצאות מול הכנסות. על מנהלי ה-ITלהסביר מהי מטרתו של כל פרויקט IT בנפרד, וניתן אף לדרוש מהם להמציא ודל החזר השקעה בכל מהלך טכני.

על פי הסטטיסטיקה רק 30% מהטכנולוגיות הקיימות בארגונים גדולים מנוצלות. עובדה זו נובעת מליקויים בהדרכה, ומאי הבנה שח הדו"חות המתקבלים. מנדל מציין כי ארגון לא מייצר את התובנות ולא מפיק את התועלת המרבית מהטכנולוגיה, דבר שעליו לעשות בדחיפות.

מצגת איתי חזן מיקרוסופט ישראל  מצגת איתי חזן מיקרוסופט ישראל
עבור לתוכן העמוד