פורום מנהלי כספים ראשיים CFO

הכשרת מנהלי כספים CFO

אנו שמחים להודיע על פתיחת המחזור החמישי

התכנית לניהול ומנהיגות עסקית: הכשרת מנהלי כספים CFO

 

הפתיחה: יום שלישי, 25.12.18 במכון מגיד בתל-אביב

 

בית הספר למנהל עסקים ומכון מגיד, מבית האוניברסיטה העברית, בשיתוף פורום CFO ו EY-ישראל.

מזמינים אתכם להצטרף לתכנית לימודים ייחודית אשר נועדה להקנות ידע ומיומנויות חשבונאיות, מימוניות וכלכליות הרלבנטיות לעבודת ה-CFO בחברות וארגונים.

התכנית משלבת היבטים אקדמיים והיבטים מהמגזר העסקי, תוך מתן דגש על כלים יישומיים בעלי ערך משמעותי מירבי ושימוש נרחב ב-case studies מעשיים מעולם העסקים ושוק ההון הישראלי.

 

 

המלצות בוגרים מחזורים קודמים:

 

1.     "עשיתי את הקורס בדיוק בזמן, ועם סיומו מוניתי לתפקידי הראשון כ-CFO. הקורס אפשר לי להכיר ולהיחשף לראשונה לנושאים שכיום בתפקידי עלי להעמיק בהם מקצועית וניהולית." 

אייל מוליאן CFO קבוצת חנן מור אחזקות

 

2.     "במסגרת התכנית רכשתי ידע רב ומקצועי ממיטב המרצים ומנהלי הכספים שכיהנו בתפקיד CFO מספר שנים, אשר העבירו לנו את סיפורי הדרך הנכונה להצלחה בכדי לכהן בתפקיד CFO. התכנית מושקעת, מגוונת ומעשירה."

רו"ח ג'וני זעאתרה, חשב, רמידור ביומד

 

3.     "התכנית תרמה רבות מבחינה מקצועית וחברתית-מקצועית. במישור המקצועי - התכנית כללה שילוב מאוזן בין הפן התיאורטי למעשי: הועלו סוגיות ע"י מרצים מהחברות המובילות במשק שהורחבו עוד יותר ע"י שיתוף ניסיונם האישי של משתתפי הקורס. במישור החברתי-מקצועי התכנית הרחיבה את מעגל הנטוורקינג שלנו, ואנו משתפים אחד את השני בנושאים מגוונים".

דורון גואטה, מנהל כספים, Liveperson

 

4.     "בעומס המשימות היומיומי שלי כאיש כספים בחברה, הקורס סייע לי להקדיש את הזמן הראוי להתבוננות מלמעלה על מטרות התפקיד, ולאן עלי לחתור ע"מ להצעיד את מחלקת הכספים קדימה.

·       הבנתי את מטרות העל של מחלקת הכספים, דרכן ניתן לייצר ערך לארגון, למצב את מחלקת הכספים כמחלקה מובילה וכמקור ידע לפיתוח עסקיה של החברה.

·       ברוח התכנים והאינספירציות שחלקו עמנו המרצים המצוינים של הקורס, גיבשתי לעצמי את כוכב הצפון לאורו עלי לצעוד במסלול הקריירה.

·       אני מאמין שהקורס מעשיר את עולם התוכן של אנשי הכספים הרואים בעשייתם חזון, ובונה את תפיסת עולמם להצלחה ומצוינות."

דביר וולף, כלכלן, אירונאוטיקס

 

5.     "הקורס נתן לי הכרות רחבה עם מגוון רחב של נושאים. המפגש עם קשת רחבה של בעלי מקצוע בכירים ממגוון חברות העשיר את המוכר והאיר נושאים שונים החשובים להצלחה בתפקיד סמנכ"ל כספים."

דייב מורג, חשב, BMS

 

6.     "הקורס נתן העשרה בתחום ניהול הכספים במהלכו הייתה חשיפה מעניינת ומגוונת למנהלים בכירים בתחום שהראו זוויות מעניינות ומגוונות בתפקיד ה-CFO ואת השינויים שחלים בו בהתאם לתפיסות חדשות בעולם העסקים".

רו"ח קרן דהן, חשבת, זרעים גדרה-Syngenta

 

 

 

מתכונת הלימודים:

פעם בשבוע- ימי שלישי ,מפגש קדם + 14 מפגשי לימוד, בין השעות: 16:30-20:00

[4 שעות אקדמיות].      

 

קהל היעד:

ההכשרה מיועדת למנהלי כספים ואנשי מפתח בארגונים וחברות, הרואים את עתידם בתחום ניהול הכספים הבכיר, ובהם כלכלנים, חשבים, דירקטורים ועוד...

 

עלות התכנית:

9,600 

לחברי פורוםCFO  או איגוד הכלכלנים: 7,680 ₪ בלבד

למנהלים המדווחים ישירות לחברי פורום CFO: 8675 ₪

 

 

להרשמה ופרטים נוספים:

 

mr@cfo-forum.org  |03-5104555  מיקי פשרל


תאריך 25/12/2018
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד